novinky ze SOP a.s.

Informace o dvou zásadních změnách, ke kterým došlo během října ve společnosti SOP a.s.

  1. K 1.10. odešel z pozice ředitele SOP a.s. Bc. Radek Sokol a na jeho pozici nastoupil Ing. Luboš Zygmund (lubos.zygmund@mariuspedersen.cz, tel. 739 682 629), který přebírá veškeré kompetence.

            2. Dále, na základě rozhodnutí vedení, jsme přistoupili k novému systému obnovy                     nádob při jejich poničení:

  • Pokud dojde při svozu k poškození nádoby, která je zakoupená u SOP a.s., nádobu nahradíme novou a plně funkční z našich zásob
  • Pokud dojde při svozu k poškození nádoby, která nebyla zakoupená u nás (nesplňuje certifikaci), pak nádobu nenahrazujeme, ale můžeme poškozeným nabídnout odkup nové nádoby za speciální cenu.

K tomuto kroku jsme se rozhodli z důvodu velkého počtu poškození nádob, kdy většina z nich nebyla zakoupená u nás a nesplňovala certifikaci. To znamená, že nádoby nejsou tak odolné a stačí mnohem menší síla při manipulaci, a dojde k jejímu poškození.  

Pokud budou občané pořizovat novou nádobu, mohou se na nás obrátit a v sídle SOP a.s. jim rádi požadovanou nádobu prodáme. Mají tak jistotu, že jejich nádoba je certifikovaná a pokud dojde k defektu, tak dostanou bez problémů nový kus. V případě reklamace poničené nádoby však budeme vyžadovat prodejní doklad o tom, že nádoba byla zakoupena u nás.

SOP a.s.

Mgr. Lea Jiráčková

obchodní zástupce

Posted in Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem novinky ze SOP a.s.